Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Resku
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Sołectwa

Lista sołectw

Sołectwo

Miejscowości

Sołtys

 
Gardzin Gardzin, Gozdno,Stara Dobrzyca,Sosnówko

Elwira Piestrzeniewicz

elwira.piestrzeniewicz@resko.pl
Iglice Orzeszkowo, Stołążek, Potuliny, Iglice Elżbieta Korgul elzbieta.korgul@resko.pl
Lubień Dolny Lubień Dolny Iwona Wawrzyniak iwona.wawrzyniak@resko.pl
Łabuń Wielki Łabuń Wielki, Łabuń Mały Sławomir Marciniak slawomir.marciniak@resko.pl
Łosośnica Łosośnica, Łosośniczka Sylwester Jurzysta sylwester.jurzysta@resko.pl
Ługowina Ługowina, Piaski, Święciechowo Magdalena Chechła magadlena.chechla@resko.pl
Policko Policko, Trzaski, Świekotki, Luboradz, Mokronos, Słowikowo Andrzej Janczyszyn andrzej.janczyszyn@resko.pl
Prusim Prusim Kinga Bus kinga.bus@resko.pl
Przemysław Naćmierz, Przemysław Marek Wierzbowski marek.wierzbowski@resko.pl
Siwkowice Siwkowice, Sąpólko, Taczały, Godziszewo, Miłogoszcz, Sienno, Żerzyno Jan Ciechanowski jan.ciechanowski@resko.pl
Starogard Starogard, Krosino, Sosnowo Jacek Jankowski jacek.jankowski@resko.pl
Komorowo Komorowo, Porąbka Robert Bodych robert.bodych@resko.pl
Łagiewniki Łagiewniki, Bezmoście Ewa Garbarczyk ewa.garbarczyk@resko.pl
Dorowo Dorowo, Lubień Górny Daniel Jagodziński daniel.jagodzinski@resko.pl
Smólsko Smólsko Milena Madalińska milena.madalinska@resko.pl
Mołstowo Mołstowo Marek Wachnik marek.wachnik@resko.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Grzegorz Jaworski 11-12-2003 11:51
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 01-01-2007
Ostatnia aktualizacja: Mateusz Jaworski 10-05-2019 14:23