eBoi
Jak załatwić sprawę?
ZARZĄDZENIE Nr 112/2011 Burmistrza Reska z dnia 19 września 2011r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych
ZARZĄDZENIENr 112/2011
Burmistrza Reska
z dnia 19 września 2011 r.
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych
Na podstawie ar. 182 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz.U Nr 21, poz. 112 ze zm.). Zarządzam co następuję:
§ 1. Dla przeprowadzenia wyborów do Sejmu i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011r. powołuję obwodowe komisje wyborcze w składzie jak w załączniku do niniejszego zarządzenia.
§ 2.Zarządzenie wchodzi z dniem podpisania.
Burmistrz Reska
Arkadiusz Czerwiński
Załącznik nr 1 do Zarządzenia Nr 112/2011 Burmistrza Reska z dnia 19 września 2011r.
SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ Nr 1 w RESKU
1. Maria Olejnik
2. Joanna Wójcik
3. Edyta Michałowska
4. Zofia Kopka
5. Krystyna Leszczyńska
6. Bronisław Jędrzejczak
7. Dorota Łachmanowicz
8. Janusz Najderek
9. Irena Siwicka Misieczko
SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ Nr 2 w RESKU
1. Alicja Niedźwiedź
2. Sylwester Właź
3. Gełomej Aleksander
4. Alicja Sobańska
5. Klaudia Szymańska
6. Kazimierz Pasternacki
7. Alicja Tichanów
8. Władysława Rudkowska
9. Hanka Kurzawińska
SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ Nr 3 w Łosośnicy
1. Wioletta Kurdziel
2. Dorota Kałkun
3. Małgorzata Imianowska
4. Alina Borowiec
5. Dorota Kot
6. Joanna Nieszporek
7. Ludmiła Porębska
8. Karolina Celińska
9. Dorota Kowalska
SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ Nr 4 w Łabuniu Wielkim
1. Jacek Jankowski
2. Karolina Moszczyńska
3. Katarzyna Kulczak
4. Lucja Ciołek
5. Małgorzata Jaworska
6. Janina Korpacka
7. Anna Grankowska
8. Anna Sołonyna
9. Daria Romańczuk
SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ Nr 5 w Starogardzie
1. Krzysztof Kochelak
2. Ewa Matwijczak
3. Maria Gajewska
4. Joanna Smolińska
5. Anna Młynarska
6. Danuta Berestek
7. Aneta Borowiec
8. Józef Leśniak
9. Wiesława Roszyk
SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ Nr 6 w Resku
1. Danuta Moszczyńska
2. Paweł Gradus
3. Tadeusz Zawada
4. Teresa Melnyczok
5. Halina Babij
6. Maria Latocha
7. Genowefa Drabina
SKŁAD OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ Nr 7 w Resku
1. Magda Marcinkowska
2. Maciej Piaskowski
3. Ewa Podsadna
4. Iwona Gut
5. Gabriela But
6. Michał Buczma
7. Stanisława Barcikowska
Załączniki do pobrania
Pobierz | Rozpakuj |
---|---|
Pobierz spakowane pliki | Rozpakuj pliki i pobierz |
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Akcja | Osoba | Data |
---|---|---|
Dodanie dokumentu: | Mateusz Jaworski | 22-09-2011 08:04 |
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: | 22-09-2011 | |
Ostatnia aktualizacja: | Mateusz Jaworski | 22-09-2011 08:07 |