Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Resku
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Informacja o zadaniach na 2021

Dnia 3 sierpnia br. obradowała Komisja ds. przeprowadzenia konsultacji społecznych powołana przez Burmistrza Reska. Wpłynęły 4 propozycje zadań w ramach budżetu obywatelskiego na 2021 r. Dwa zadania spełniły wymogi i będą poddane pod głosowanie Mieszkańców Reska.

Pierwsze zadanie pod nazwą "Modernizacja placu zabaw na osiedlu Bolesława Prusa" - lokalizacja to obecny plac zabaw między blokami przy ulicy Bolesława Prusa zakłada między innymi usunięcie pozostałości dawnych chodników i ławek, wyrównanie terenu, położenie nowych nawierzchni, ławek, obsadzenie placu przy ławkach gatunkami drzewiastymi w celu stworzenia miejsc zacienionych oraz ustawienie dodatkowych koszy na śmieci, uzupełnienie żywopłotów oraz zasłonięcie wiaty śmietnikowej krzewami.

Drugie zadanie pod nazwą „Rozbudowa sieci monitoringu miejskiego” – lokalizacja teren miasta Resko. Zadanie będzie polegało na uzupełnieniu istniejącego systemu o konieczne urządzenia i narzędzia do rejestracji nagrań.

Głosować można od 4 sierpnia do 5 września oddając głos na Karcie do głosowania, którą można pobrać na stronach resko.pl, bip.resko.pl oraz w Urzędzie Miejskim. Kartę można wrzucać do urny ustawionej w budynku Urzędu Miejskiego na parterze, na korytarzu lub złożyć w sekretariacie Urzędu Miejskiego pok. nr 13, bądź wysłać pocztą na adres: Urząd Miejski ul. Rynek 1, 72-315 Resko. Wszelkich informacji dotyczących budżetu obywatelskiego można uzyskać w Urzędzie Miejskim w pokoju nr 1. Zachęcamy do oddania głosu już dziś!

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mateusz Jaworski 05-08-2020 07:36
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 05-08-2020
Ostatnia aktualizacja: - 05-08-2020 07:36